Tim Zápasy Výhry Remíza Prehry Skóre Body
3 Ele. Vedenie 4 1 0 1 15:9 6
4 Loptoši 4 1 0 3 20:35 3
5 EKG 4 0 0 4 4:32 0

El. vedenie – Perla 4:7 (1:4)

Góly: Karásek D. 2, Karásek P., Koneracký – Túri Ju. 3, Urgela Ľ., Mališ, Pittner, Kliman D.

Loptoši – Elroz 3:14 (1:7)

Góly: Nagy 2, Lenhárt – Škriniar 3, Henžel 3, Kováč 3, Repiský 2, Kubanský, Dobrota, Janšík

Perla – Loptoši 12:2 (5:2)

Góly: Kliman D. 2, Pittner 2, Mališ 2, Bugár 2, Cvejkuš 2, Túri Ju., Urgela Ľ. – Lenhárt 2

ELROZ – EKG 5:0 kontumačne

Loptoši – El. vedenie 4:7 (3:3)

Góly: Vrtík Pa. 2, Beňo 2 – Karásek D. 3, Rozemberg 2, Herinek 2

Loptoši: Struhár – Nagy, Beracko, Vrtík Pa., Nociar, Beňo, Vrtík Pe.
El. vedenie: Mriška – Karásek D., Rozemberg, Bodor, Herinek, Koneracký, Žňava

V dobrom zápase sa stretli dva vyrovnané mužstvá, kde sa úvod zápas začal lepšie vyvíjať pre Loptošov, ktorí rýchlo viedli 2:0. Zvýšenou aktivitou na strane El. vedenia sa im do polčasu podarilo ešte vyrovnať. V druhom polčase pokračovala vyrovnaná hra, ale záver duelu lepšie zvládli hostia, ktorí dokázali premeniť svoje šance a zápas doviedli do víťazného konca.

EKG – Perla 0:5 kontumačne

Prestavlky – Prenčov 4:6 (2:2)

Góly: Barbora 2, Bill 2 – Chovan 4, Blahút R. 2

Prestavlky: Kupči – Barbora, Bill, Abrahám, Dedík, Barboriak, Môcik, Galbavý, Truban
Prenčov: Blahút M. – Blahút R., Blahút F.. Chovan A., Wéber, Pajerský

Prenčov nastúpil na zápas v oklieštenej zostave, no aj napriek tomu uhrali do polčasu cennú remízu. V druhom dejstve hra patrila hráčom Prestavĺk, no svoje šance nedokázali premeniť. Streleckú nemohúcnosť hráčov Prestavĺk súper dokonalo potrestal a v druhom polčase otočil skóre zápasu a pripísal si cenné tri body.

ELROZ – El. vedenie 4:2 (1:0)

Góly: Henžel 2, Hanus, Benča – Karásek P. 2

ELROZ: Číž – Škriniar E., Škriniar R., Janšík, Bodor, Benča, Dobrota, Hanus, Henžel, Kubaský, Fišnar

Vo vyrovnanom prvom polčase hrali obidve mužstva zo zabezpečenej obrany a preto diváci videli v prvom polčase len jeden gól. V druhom polčase sa presadili skúsenejší hráči Elrozu a dotiahli zápas do víťazného konca.

EKG – Loptoši 2:11 (1:4)

Góly: Rečlo, Egyed – Nagy 3, Beňo A. 3, Sedliak, Beracko, Vrtík P., Nociar, Kukučka M.

EKG: Sklenka – Egyed, Kolaček, Pelach, Rečlo, Gaj, Kováč, Ponický
Loptoši: Struhár A. – Nagy, Sedliak, Beracko, Kapusta M., Vrtík P., Nociar, Beňo, Kukučka

V herne slabšom zápase sa prejavila väčšia chuť po víťazstve u Loptošov a po streleckej kanonáde sa tešili z vysokého víťazstva.

Perla – ELROZ 4:5 (2:2)

Góly: Pittner M. 2, Túri Jo. 2 – Janšík 2, Hanus 2, Dobrota

Perla: Lehocký – Hudec T., Haluška, Kliman D., Pittner, Meliš, Bugár, Cvejkuš, Túri Jo.

V zápase dvoch kvalitných celkov sa hral vyrovnaný zápas a tomu zodpovedal aj výsledok po prvom polčase. V druhom dejstve vyrovnaný boj pokračoval, no v závere sa do vedenia dostalo mužstvo Elroz a v napínavom finiši najtesnejšie vedenie ubránili a tešili sa z druhej výhry.

El. vedenie – EKG 11:2 (7:0)

Góly: Herinek 5, Karásek P. 2, Koneracký 2, Dodok, Karásek D. – Gaj, Pelach

El. vedenie: Mriška – Karásek D., Karásek P., Rozenberg, Herinek, Koneracký, Dodok, Bil F.

V poslednom zápase hracieho dňa sa hráči Elektrického vedenia lepšie presadili vo všetkých herných činnostiach a presvedčivo vyhrali. V zápase sa zaskvel Róbert Herinek, ktorý strelil 5 gólov.